Wspólne warsztaty Wasilków-Dąbrówki-Studzianki

W piątek 2 grudnia odbyły się  rodzinne warsztaty organizowane przez  Podlaskie Stowarzyszenie Dużych Rodzin we współpracy z naszym Kołem Gospodyń Wiejskich. Warsztaty były poświęcone ozdobom świątecznym. W ciągu kilku godzin zdążyliśmy zrobić: kartki świąteczne, gwiazdy, mikołaje, bombki choinkowe.

Zainteresowanie warsztatami było duże, można nawet powiedzieć nadspodziewanie duże, donosiliśmy … i donosiliśmy stoły i krzesła. Na szczęście przez kilka lat działania świetlicy w Dąbrówkach udało się już zgromadzić stoły i krzesła w wystarczającej ilości i dla nikogo miejsca nie zabrakło.

Jako że warsztaty były rodzinne,  więc były mamy z dziećmi i babcie. Na początku wszyscy  razem robiliśmy ozdoby pod dyktando pani Ani , ale po godzinie dzieci po cichutku  wycofały się z zajęć warsztatowych i przeniosły się do pozostałych pomieszczeń świetlicy. I wówczas cichutko już nie było. Dzieci samoistnie podzieliły się na grupy wiekowe i „szalały” w podgrupach, co będzie widać na zdjęciach. Wyglądały na bardzo zadowolone. Dzięki warsztatom nie tylko powstały ozdoby świąteczne, ale była też okazja do integracji sąsiedzkiej (Wasilków-Dąbrówki-Studzianki) zarówno wśród dorosłych jak i dzieci.

Za tydzień 9 grudnia w Studziankach warsztaty kulinarne, godzina 18.00. W imieniu  Podlaskiego Stowarzyszenia Dużych Rodzin zapraszamy na warsztaty.  Szczegóły zajęć u pani Wioli.