Pomagamy chorym dzieciom – cz I

Dzisiaj spotkałyśmy się, aby  przygotować ozdoby, które będą na kiermaszu wielkanocnym w Białymstoku rozdawane w zamian za „cegiełki”.  Fundacja Pomów Im, prowadząca Domowe Hospicjum Dla Dzieci, która  zwróciła się do naszego koła z propozycją przygotowania ozdób, pomaga dzieciom chorym na choroby nowotworowe. Odzew członkiń i nie członkiń koła był naprawdę imponujący, jest to budujące, że ciągle są osoby chętne do pomagania innym.

Dzisiaj pracowałyśmy prawie 3 godziny, powstało 15 palemek, wydaje się, że bardzo ładnych. Oceńcie sami, chociaż nasze zdjęcia nie wszystko potrafią oddać.

Na zdjęciach prezentowane są również dary od utalentowanej, młodej mieszkanki Dąbrówek, która postanowiła  wycinek swoich prac podarować na kiermasz.

Planujemy spotkać się jeszcze dwukrotnie – w sobotę 1 kwietnia o godzinie 10.00 oraz w piątek 7 kwietnia  o godzinie 17.00. Będziemy robić tulipany, oraz inne ozdoby wielkanocne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnymi warsztatami.

PS. Nasze warsztaty mają często charakter rodzinny, wielopokoleniowy, np. dzisiaj były przedstawicielki 3 pokoleń (z jednej rodziny): babcia, synowa, wnuczka!