Festyn rodzinny - Wasilków 2012

       Podobnie jak w ubiegłym roku „Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach” uczestniczyło w Festynie Rodzinnym organizowanym przez parafię katolicką pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego  w Wasilkowie.  Wspólnym zaangażowaniem i wysiłkiem  członkinie Koła przygotowały pyszności wystawione, które było można skosztować  na Festynie.

      Podczas imprezy było wiele atrakcji. Quizy, konkursy i różnorodne  zabawy zachęcaly do uczestnictwa przede wszystkim  najmłodszych. Dla chętnych była również  możliwość  zapoznania się z prawdziwym wozem strażackim.

      Po aktywnie spędzonym czasie w gronie rodziny i przyjaciół, było wielu amatorów  na smakołyki przez nas przygotowane. 

      Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tego typu imprezach. W dzisiejszych "zaganianych" czasach wszyscy mają coraz mniej czasu dla siebie samych i swoich rodzin. Takie spotkania uświadamiają co jest najważniejsze - oczywiście RODZINA.

 

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium