Otwarcie Placu Zabaw

Gry i zabawy - to atrakcje, które czekały na  najmłodszych podczas otwarcia Placu Zabaw przy Szkole Podstawowej w Dąbrówkach.

W sobotę 1 października 2011 roku o godzinie 12.00, rozpoczęło się uroczyste przekazanie nowego placu zabaw dzieciom. Obiekt powstał z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach ze środków Unii Europejskiej przy współudziale finansowym Urząd Miasta i Gminy w Wasilkowie.

Po uroczystym przywitaniu zaproszonych gości oraz poświęceniu Placu Zabaw i dzieci, każdy maluch mógł znaleźć coś dla siebie. To huśtawka, karuzela, ścianka wspinaczkowa, czy małpi gaj. Do wyboru do koloru.

Aż miło było popatrzeć jak nasze dzieciaki się bawiły. Teraz będą mogły spędzać tu wolny czas kiedy będą chciały. Nareszcie bezpieczny i ciekawy kącik dla najmłodszych.

Uczniowie naszej szkoły przygotowały wraz z Panią Dorotą Dubiejko występ artystyczny. Było na co popatrzeć. Nasze gratulacje.

Zdjęcia z otwarcia umieściliśmy w naszej galerii. Zapraszamy.

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium