Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w naszej wsi  jest cały czas kontynuowane. Jeszcze nie możemy pochwalić się zakończeniem prac, jeszcze mamy sporo do zrobienia, nie mniej ze stanu obecnego naszego "mini parku" możemy być dumni. W dniu dzisiejszym pogoda pokrzyżowała nam plany i zamiast malowania ławek i wiaty (w ramach funduszu społecznego) mogliśmy jedynie  opielilić "ptasią stołówkę - rabaty z krzewami owocującymi" i uzupełnilić korę pokrywającą rabaty; korę, którą otrzymaliśmy od  lokalnego przedsiębiorcy, za którą bardzo dziękujemy, a pysznościami własnego wypieku planujemy się zrewanżować.

W ramach dalszych planów, na początku czerwca zaczniemy budowę przyrodniczej kładki edukacyjnej, na której fragment już udało się pozyskać fundusze. Mamy nadzieję, że jak darczyńca zobaczy jak wspaniałe przynosi to efekty, to uda się namówić na kontynuację finansowania ścieżki edukacyjnej.

Zapraszam do obejrzenia  w galerii zdjęć z dzisiejszych prac.

 

14/V/2016

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium