Nasze Lodowisko

 Pogoda dopisała. Mróz jak się patrzy. Nie trzeba było więc długo namawiać naszej Młodzieżówki OSP w Dąbrówkach  do tego aby przygotować własne lodowisko.

Ruszyły więc prace pod kierunkiem Komendanta OSP w Dąbrówkach za zgodą i wiedzą Urzędu Miasta w Wasilkowie oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Na początek niezbędne było wytyczenie lodowiska poprzez usypanie band ze śniegu. Dopiero wtedy można było rozpocząć wylewanie wody. Konieczne było kilka warstw. Początkowo lodowisko nie wyglądało zachęcająco, ale…

Teraz  jest świetnie i super się na nim jeździ. Pomimo tęgiego mrozu, zainteresowanie lodowiskiem jest duże. Jedynym problemem jest…. brak łyżew. Ten fakt jednak nie zniechęca naszej młodzieży do zabawy na lodzie. Radzą sobie w ten sposób, że w trakcie jeżdżenia zamieniają się łyżwami w zorganizowanej przez siebie „szatni”, czyli na kartonie. W ten sposób, mimo ograniczeń sprzętowych więcej osób może korzystać z lodowiska.

Mamy więc serdeczny apel do wszystkich, którzy dysponują łyżwami, a ich nie używają:

BARDZO PROSIMY O PODAROWANIE, POŻYCZENIE LUB ODSPRZEDANIE ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ ZBĘDNYCH  ŁYŻEW.

Wszelkie formalności z tym związane można załatwić wysyłając maila na adres: kolo@kgwdabrowki.org lub dzwoniąc na numer 602474601.

Gwarantujemy, że wszystkie uzyskane łyżwy będą przeznaczone na potrzeby naszych dzieci z Dąbrówek

MaSz

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium