Sport i rekreacja - podsumowanie wakacji 2012

        Zajęcia sportowe prowadzone są regularnie od lipca 2012 roku i dbywają się w każdy piątek miesiąca.  Zaczynaliśmy od zajęć na boisku. Warunki byly "spartańskie" -  bramki wytyczały wbite w ziemię patyki, a ziemia nie była wyrównana i utwardzona.

        Pod koniec lipca pojawiły się już bramki. Nawet  pozbawione siatek wydawały się najpiękniejsze na świecie. Teraz,  bramki „ubrane” w siatki są wyjątkowo piękne, a co najważniejsze nasze.

        Latem pogoda nie zawsze sprzyjała zajęciom.  Podczas deszczowych dni zajęcia przenoszone były do remizy. 

        Wakacje niestety sie juz  skończyły , ale zajęcia sportowe są kontynuowane. Dopóki pogoda na to pozwala odbywać się będą  na boisku. Gdy będzie zbyt zimno lub deszczowo zajęcia będą odbywać się w budynku szkolnym - obecna swietlica wiejska bądź w  remizie.

        Zajecia z pilki nożnej zostana zastąpione spotkaniami z tenisem stołowym lub piłką "halową" - fusbal.  


         Zapraszamy wszystkich chętnych, młodych i starych do spróbowania swoich sił.

        A może zorganizujemy  turniej piłkarski młodzież kontra seniorzy lub rozgrywki w  tenis stołowy o tytuł Mistrza Dąbrówek ?

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium