Warsztaty Wielkanocne 2012

31 marzec 2012. Warsztaty Wielkanocne .

Chociaż pogoda nie dopisała, a w remizie nie było najcieplej, spotkanie przedświąteczne odbyło się zgodnie z planem.  Frekwencja była imponująca, a humory uczestnikom dopisywały.

Każdy kto chciał mógł spróbować swoich umiejętności artystycznych.

Czy przy robieniu stroików wielkanocnych, gdzie dzięki pomocy MOAK’u, instruktorka pani Lila swoimi pomysłami oraz materiałami, wzbogaciła nasze umiejętności plastyczne.

Czy też przy robieniu pisanek różnymi metodami, gdzie nasze panie mogły wymienić się doświadczeniami z panią Marią z Kółek Rolniczych. Udało się nam nawet zainteresować technikami tworzenia pisanek dwóch panów.

W planach mieliśmy jeszcze palmy Wielkanocne. Są jednak bardzo pracochłonne, więc udało się nam wykonać tylko elementy składowe: krokusy, piwonie, malwy… Już  teraz wiemy, że za rok nasze spotkanie rozpoczniemy od robienia właśnie palemek.

Zadbaliśmy o coś dla ducha, ale nie zapomnieliśmy również o ciele. Dorotka zadbała o pełne brzuszki uczestników Warsztatów i upiekła sama przepyszne babeczki.

Spotkanie wesołe, kolorowe i pachnące wypiekami, aż szkoda, że musiało się skończyć.

Nie żałujemy jednego, że więcej nas łączy niż dzieli. Spotkaliśmy się w dużym gronie, bez względu na wiek i płeć….. Mamy nadzieję, że za rok, będzie jeszcze lepiej.

Zapraszamy do galerii.

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium