Sprzęt sportowy – wypożyczalnia...

Z myślą o wszystkich mieszkańcach wsi, a w szczególności młodzieży i dzieci, chcemy w najbliższym czasie stworzyć własną wypożyczalnie sprzętu sportowego.

Na dobry początek posiadamy już na stanie 1 parę łyżew, którą otrzymaliśmy od mieszkanki Wasilkowa. Za ten dar chcemy w tym miejscu serdecznie podziękować.

DZIĘKUJEMY.

Mamy nadzieję doposażyć naszą wypożyczalnię w kolejne różnorodne sprzęty sportowe. Zapowiedziane są już kolejne darowizny w postaci rolek oraz kolejnych par łyżew.

W związku z naszą inicjatywą na rzecz promocji sportu w naszej wsi, w dalszym ciągu prosimy o podarowanie lub odsprzedanie za symboliczną złotówkę zbędnego sprzęgu sportowego.

Wszelkie formalności z tym związane można załatwić wysyłając maila na adres: kolo@kgwdabrowki.org lub dzwoniąc na numer 602474601.

MaSz

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium