Supraśl - Poczopek - Kruszyniany

Z okazji 5 cio lecia działalności Stowarzyszenia zorganizowana została wycieczka, podczas której można było zapoznać się z walorami naszego regionu. Naszą okolicę cechuje duża różnorodność kulturowa. W Supraślu uczestnicy odwiedzili Muzeum Ikon, w Poczopku spotkali się z niesamowitymi urokami otaczającej nas przyrody, a w Kruszynianach zwiedzili Meczet i Mizaret. Na koniec wycieczki był zorganizowany posiłek z tradycyjnej kuchni tatarskiej.
W wycieczce uczestniczyło 14 osób, a 3 osoby z racji zobowiązań zawodowych i  rodzinnych niestety nie mogły  wziąć udziału. Do udziału w wycieczce zostały również zaproszone osoby aktywnie uczestniczące w pracach Koła. 

Pomimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni z tego integracyjnego spotkania. Członkinie poczuły się docenione oraz zachęcone do dalszej aktywności.
Celem naszego Stowarzyszenia jest również to, aby inni również docenili nasze zaangażowanie w życie naszej miejscowości oraz całej gminy i zechcieli mieć choć niewielki własny wkład w poprawę efektów działania.

2011 Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach
Realizacja: T-Matic Grupa Computer Plus

Środa, piątek: zajęcia świetlicowe, godz. 16.30-19.30  Wtorek, czwartek: tenis stołowy, godz. 17.00-19.00; Piątek:  tenis stołowy młodzieży, godz. 17.00-19.00    Środa: robotyka, godz. 16.45-18.45  UWAGA: zapisy do nowego projektu

WAŻNE DATY : kalendarium